Pénteken újabb Parnasszus kortárs aposotlai est Veszprémben

» Posted in Eddigi Rendezvények, Hírek, irodalom, Nemzeti Kulturális Alap, Programok, rendezvényeink | 0 comments

Pénteken újabb Parnasszus kortárs aposotlai est Veszprémben

Urbán László irodalomtörténésszel, a magyar szépirodalom kitűnő ismerőjével beszélget Takács Tamás a Veszprémben a Historia Hangvilla Kávézó részében. Minden érdeklődőt szeretettel várunk.

Az Aegis Művészetért és Kultúráért Alapítvány 2018. március 9-én 18 órakor a Parnasszus kortárs apostolai irodalmi est sorozat következő állomását szervezi meg Veszprémben, a Historia Hangvilla Étterem, Kávézó és Rendezvényközpontban (8200, Veszprém, Brusznyai Árpád u. 2.). A műsorban megszólal Urbán László irodalomtörténész, a magyar szépirodalom kitűnő ismerője, akivel Takács Tamás irodalmár beszélget megjelent köteteiről, többek között Emőd Tamás Összegyűjtött verseiről, illetve a Dédapáink jövőálmai című esszékötetéről. Az eseményt támogatja a Nemzeti Kulturális Alap és a Barankovics Alapítvány is.

Helyszín: Historia Hangvilla Étterem, Kávézó és Rendezvényközpont, 8200, Veszprém, Brusznyai Árpád u. 2.

Időpont: 2018.03.09. 18:00

Fellépők: