Záró estjéhez érkezett a Parnasszus kortárs apostolai Veszprémben

» Posted in Eddigi Rendezvények, Hírek, irodalom, Nemzeti Kulturális Alap, Programok, rendezvényeink | 0 comments

Záró estjéhez érkezett a Parnasszus kortárs apostolai Veszprémben

Berta Zsolt íróval, a kortárs magyar próza meghatározó alakjával beszélget Takács Tamás.

Az Aegis Művészetért és Kultúráért Alapítvány 2018. március 16-án 18 órakor a Parnasszus kortárs apostolai irodalmi est sorozat utolsó állomását szervezi meg Veszprémben, a Historia Hangvilla Étterem, Kávézó és Rendezvényközpontban (8200, Veszprém, Brusznyai Árpád u. 2.). A műsorban megszólal Berta Zsolt író, a kortárs magyar próza meghatározó alakja, akivel Takács Tamás irodalmár beszélget a Jancsiszög, a Kalef, a Recept című regényeiről, illetve egyéb írásairól, zenéiről és készülő műveiről. Az eseményt támogatja a Nemzeti Kulturális Alap és a Barankovics Alapítvány is.

Helyszín: Historia Hangvilla Étterem, Kávézó és Rendezvényközpont, 8200, Veszprém, Brusznyai Árpád u. 2.

Időpont: 2018.03.016. 18:00

Fellépők: