„Verseny az olvasóért” – Irodalmi est a Velencei-tavi Galériában (2. rész)

» Posted in Eddigi Rendezvények, irodalom, rendezvényeink | 0 comments

„Verseny az olvasóért” – Irodalmi est a Velencei-tavi Galériában (2. rész)

2012. szeptember 6-án 18 órától az Aegis Alapítvány második irodalmi estjét rendezzük meg Agárdon a Velencei-tavi Galériában a „Verseny az olvasóért” sorozat keretében, együttműködve a Gárdonyi Géza Kulturális Központtal.

A második est programja:

Ferdinandy Györggyel (József Attila-, Krúdy Gyula-, Saint-Exupéry-, Magyar Alkotóművészek Országos Egyesülete (MAOE) díjas író), és Csender Leventével (Móricz ösztöndíjas író, tanár) beszélget Urbán Péter (író, szerkesztő), és Takács Tamás (irodalomtörténész, kritikus).

A belépőjegy ára:500 Ft(diákoknak, nyugdíjasoknak:300 Ft).

A helyszínen a Magyar Napló szervezésében kedvezményes könyvvásár lesz. Emellett a szerzők köteteit is megvásárolhatják az érdeklődők.

A beszélgetések után kötetlen társalgásra kínálkozik lehetőség a meghívott vendégekkel, állófogadás keretén belül.

Nagy szeretettel várunk minden érdeklődőt!

Időpont: 2012. 09. 06.  18 óra

Helyszín: 2484 Agárd, Sigray u. 1. (Magtár)