Utolsó állomásához érkezik a Parnasszus kortárs apostolai est sorozat Székesfehérváron

Utolsó állomásához érkezik a Parnasszus kortárs apostolai Székesfehérváron 2018. 02. 24-én az Igézőben.

Mirtse Zsuzsa, íróval, költővel a kortárs magyar irodalom sokszínű szerzőjével beszélget Urbán Péter író. Az est moderátora Takács Tamás.

Az Aegis Művészetért és Kultúráért Alapítvány 2018. február 24-én 17 órakor a Parnasszus kortárs apostolai irodalmi est sorozat tavaszi utolsó állomását szervezi meg az Székesfehérváron az Igézőben (8000, Székesfehérvár, Basa utca 1.) A műsorban megszólal Mirtse Zsuzsa, író, költő, szerkesztő, akivel Urbán Péter író beszélget művészetéről, köteteiről. Az est moderátora Takács Tamás irodalmár. Az eseményt támogatja a Nemzeti Kulturális Alap, Székesfehérvár Önkormányzata és a Barankovics Alapítvány is.

Helyszín: Igéző, 8000, Székesfehérvár, Basa utca 1.
Időpont: 2018.02.24. 17:00

Fellépők: