Szombaton Veszprémben folytatódik a Parnasszus kortárs apostolai irodalmi est sorozat, ahol Urbán Péter író lesz az első vendég.

Az Aegis Művészetért és Kultúráért Alapítvány 2018. március 3-án 17 órakor a Parnasszus kortárs apostolai irodalmi est sorozat első állomását szervezi meg Veszprémben, a Historia Hangvilla Étterem, Kávézó és Rendezvényközpontban (8200, Veszprém, Brusznyai Árpád u. 2.). A műsorban megszólal Urbán Péter író, a kortárs magyar próza meghatározó alakja, akivel Takács Tamás irodalmár beszélget a Kóborlók című regényéről, illetve a készülő elbeszéléskötetéről. Az eseményt támogatja a Nemzeti Kulturális Alap és a Barankovics Alapítvány is.

Helyszín: Historia Hangvilla Étterem, Kávézó és Rendezvényközpont, 8200, Veszprém, Brusznyai Árpád u. 2.

Időpont: 2018.03.03. 17:00

Fellépők:

Urbán Péter író

Takács Tamás irodalmár

Az eseményen lehetőség nyílik a szerző és az Aegis Alapítvány kiadványainak megvásárlása.

Támogatójegyek vásárlásával az alapítvány munkáját segíthetik.