Folytatódik a Parnasszus kortárs apostolai est sorozat Székesfehérváron

» Posted in Eddigi Rendezvények, Hírek, irodalom, Nemzeti Kulturális Alap, rendezvényeink, Székesfehérvári Önkormányzat | 0 comments

Folytatódik a Parnasszus kortárs apostolai est sorozat Székesfehérváron

Oberczián Gézával, íróval, a kortárs magyar próza meghatározó alakjával beszélget Takács Tamás.

Az Aegis Művészetért és Kultúráért Alapítvány 2018. február 17-án 17 órakor a Parnasszus kortárs apostolai irodalmi est sorozat következő állomását szervezi meg az Székesfehérváron az Igézőben (8000, Székesfehérvár, Basa utca 1.) A műsorban megszólal Oberczián Gézával, író, a kortárs magyar próza meghatározó alakja, akivel Takács Tamás irodalmár beszélget a Nógrádgárdonyi Napló című elbeszéléskötetről, illetve készülő regényéről. Az eseményt támogatja a Nemzeti Kulturális Alap, Székesfehérvár Önkormányzata és a Barankovics Alapítvány is.

Helyszín: Igéző, 8000, Székesfehérvár, Basa utca 1.
Időpont: 2018.02.17. 17:00

Fellépők: